Masáže * alternativní terapie * kurzy


Světelná terapie

 

Doporučené oblasti použití

Nejpřirozenějšími oblastmi pro použití biostimulačního světla jsou zejména dermatologie a kosmetika, dále pak je její nasazení vhodné v ortopedii, chirurgii, rehabilitačním             a sportovním lékařství. Rozsah možných použití se neustále rozšiřuje a je obohacován    o nové a nové konkrétní zkušenosti i ze stomatologie, pediatrie a všeobecného lékařství. Získané výsledky se shodují v tom, že biostimulační světlo přináší žádaný efekt a je prospěšným prostředkem pro léčbu i rehabilitaci.

 

Ortopedie a rehabilitace

Biostimulace pomocí světla přispívá ke zmírnění bolestí v oblasti šíje a páteře stejně tak jako při úrazech i chronických poruchách pohybového aparátu a dovoluje i snížení dávek analgetik. Významnou pomoc představuje Biolampa při léčení otoků a reflexních změn, stejně tak jako proleženin u dlouhodobě hospitalizovaných pacientů.

"Biolampu jsem použil rovněž u bolestivých vertebrogenních syndromů s paravertebrálními kontrakturami a u degenerativních kloubních procesů zejména kolenních a hlezenních...       u těchto chorobných procesů jsem docílil zmírnění až vymizení bolestivosti, zlepšení hybnosti i chůze a snížení dávek analgetik."

"... byla Biolampa testována u hojení ran a zploštění keloidních jizev u jednotlivých klientů    s dobrým klinickým efektem. Výrazné zlepšení stavu bylo pozorováno u léčení nemocných    s proleženinami v sakrální krajině a v oblasti kyčelních kloubů (trochantery)."

Kontraindikace

se udávají při přímém ozáření štítné žlázy a oblasti kardiostimulátoru. Nedoporučuje             se svítit přímo do očí, ale při použití na obličej stačí oči přivřít nebo zastínit. Biolampu             se také nedoporučuje používat v těhotenství a při závažných cévních onemocněních,       jakož i u metabolických poruch, kde dochází k fotosenzibilaci kůže. Biolampa by se měla používat jen po konzultaci s lékařem nebo odborným terapeutem.

 

 


 

Serafie   *  masáže    Serafie * relaxace    Serafie   *  regenerace   Serafie * hubnutí Serafie * zdravá výživa  Serafie  *  Reiki Serafie  aromaterapie   Serafie * ušní svíce Serafie * Silvova metoda Serafie * permanentky  Serafie *  dárkové poukazy  Serafie *  zdravá výživa   Serafie  *  kurz  masáží   Serafie * kurz  diagnostiky    Serafie  *  mandaly   Serafie  *  galvanická  žehlička Serafie * kolagen  Serafie * recepty  Serafie * význam barev  Serafie * Aloe Vera  Serafie * CaliVita  Serafie * JenFe  Serafie * Tien-Shi   Serafie * nebezpečná éčka Serafie * detoxikace Serafie * zdravá voda  Serafie