Masáže * alternativní terapie * kurzy


Detoxikace organismu -   - zatočte s jarní únavou

 Zatímco příroda na jaře překypuje energií a životem, lidé jsou unavení, podráždění a bez elánu. Jarní tělesnou a psychickou únavu je třeba brát jako varovnou zprávu, kterou nám po zimě posílá náš oslabený organismus.Způsobuje ji nedostatek pohybu a sluníčka, prodělané chřipky a nachlazení, hodně stresu a málo odpočinku, těžká strava bez vitamínů a minerálů. V organizmu se hromadí škodlivé látky a oslabené tělo má s jejich likvidací problémy.

Při jarní očistě je dobré dodržovat pár základních pravidel:

  1. Snažte se být hodně na čersvém vzduchu      a na sluníčku
  2. Jezte lehkou stravu, především čerstvou zeleninu a ovoce
  3. Zvolněte pracovní tempo a věnujte se svým zálibám
  4. Hodně pijte - vhodné jsou různé čistící bylinkové čaje
  5. Omezte cigarety a alkohol
  6. Zajděte si na masáž nebo do sauny
DETOXIKACE s kvalitními přírodními přípravky

Do povědomí lidí se stále více dostává výraz  DETOXIKACE – vnitřní očista organizmu. Dávní mudrci, jogíni i tibetští mniši věděli, že chceme-li si zachovat zdraví, musíme udržovat vnitřek organismu v čistotě. Současná doba přináší stresy a nedostatek klidu na pestrou a vyváženou stravu. Tyto nedostatky často řešíme rychlým občerstvením, různými léky, požíváním alkoholu, kouřením i drogami. Do organismu se dostávají toxiny, které se přirozeně nevyloučí, ale naopak se ukládají. Postupným hromaděním toxinů dochází k zprvu nenápadným projevům nestability organismu, ale časem může dojít i k vážným zdravotním potížím.                                                                                 

Chcete si ověřit nakolik je Vaše tělo zanesené toxickými látkami?

Vyzkoušejte speciální detoxikační náplasti DETOX PATCH aplikované na plosky chodidel. Tyto náplasti přes reflexní zóny chodidel „vytahují“ z těla toxické látky. Intenzita zabarvení náplasti po jejím použití napoví nakolik je tělo zanesené.

 

Výše uvedené přípravky pro detoxikaci získáte v našem alternativním centru.


Serafie   *  masáže    Serafie * relaxace    Serafie   *  regenerace   Serafie * hubnutí Serafie * zdravá výživa  Serafie  *  Reiki Serafie  aromaterapie   Serafie * ušní svíce Serafie * Silvova metoda Serafie * permanentky  Serafie *  dárkové poukazy  Serafie *  zdravá výživa   Serafie  *  kurz  masáží   Serafie * kurz  diagnostiky    Serafie  *  mandaly   Serafie  *  galvanická  žehlička Serafie * kolagen  Serafie * recepty  Serafie * význam barev  Serafie * Aloe Vera  Serafie * CaliVita  Serafie * JenFe  Serafie * Tien-Shi   Serafie * nebezpečná éčka Serafie * detoxikace Serafie * zdravá voda  Serafie